Personalizowane wanny wolnostojące – sprawdź, ile zapłacisz!

Współczesna łazienka to miejsce, które znacznie różni się swoją estetyką oraz funkcjonalnością od toalet, które znajdowały się w domach Polaków kilka czy kilkanaście lat temu. Aranżując swoje wymarzone wnętrze dziś bierze się pod uwagę wiele czynników, zarówno tych estetycznych, jak dotyczących ergonomii, po to by łazienka była dopasowana do potrzeb konkretnych domowników. Coraz częściej współczesne projekty nie są uniwersalne a personalizowane. Personalizacji podlegają konkretne produkty, takie jak: wanny, kabiny prysznicowe, dodatki. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat – zapoznaj się z poniższym wpisem!

wanna wolnostojąca

Wolnostojące wanny Polimat – dopasuj kolor do swojego wnętrza!

Jedną z ważniejszych kwestii podczas wyboru danych produktów jest ich kolor. Każdy wie w jakiej kolorystyce, czuje się dobrze i jaka odpowiada jego poczuciu estetyki. Nowoczesne i coraz bardziej popularne wanny wolnostojące to nie tylko produkty białe. W ofercie renomowanego producenta Polimat dostępne są wanny grafitowe, czarne matowe i w połysku oraz w kolorze pudrowego różu. Taka różnorodność kolorystyczna pozwala urządzić łazienkę, która będzie zgodna z indywidualnym poczuciem estetyki.

Z całą pewnością wnętrze, w którym znajdzie się wanna w ciekawej kolorystyce, będzie nietypowe, oryginalne i niesztampowe! Wyjątkowy design wanien Polimat nie jest jedynym atutem tych produktów! Na uwagę zasługują także parametry techniczne, które mają wpływ na komfort użytkowania, bezproblemowe czyszczenie i wytrzymałość wanien.

Wysoka jakość wanien Polimat!

Decydując się na zakup poszczególnych elementów wyposażenia łazienki, wciąż wiele osób bierze pod uwagę tylko aspekty wizualne. Oczywiście odgrywają one dużą rolę, jednak nie powinny być najważniejsze. Łazienka jest pomieszczeniem, które remontuje się raz na kilka czy nawet kilkanaście lat. I z tego właśnie względu warto jest postawić na produkty, które cechuje wysoka jakość wykonania. Wanny Polimat z całą pewnością takie właśnie są!

Śmiało można stwierdzić, że są to produkty, które zostały wykonane z najlepszych na rynku materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia. Technologia Ideal Smooth Way odpowiedzialna jest za perfekcyjną gładkość, także w miejscach, w których wanna łączy się z obudową. Dzięki idealnej gładkości, powierzchnia wanny Polimat jest jednolita, trwała i bezproblemowa w utrzymaniu czystości.

wanny Massi

Ile kosztuje personalizowana wanna Polimat?

Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedz. Wiele zależy bowiem od rodzaju wanny, danej serii, wielkości czy kolorystyki. Ceny za modele wolnostojące kształtują się w granicach od 3000 – 4300 zł. Być może na rynku, w przypadkowych marketach dostępne są modele, które są tańsze. Z całą pewnością jednak nie są to wanny, które zostały wykonane z wysokojakościowego akrylu, który jest trwały i odporny na wiele negatywnych czynników. Decydując się na zakup wanny wolnostojącej Polimat, masz pewność, że otrzymasz wannę, która będzie komfortowa, estetyczna i wytrzymała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *