Stylowe słupki łazienkowe Elita

Łazienka to jedno z najintymniejszych miejsc w domu. Jednocześnie to część mieszkania, w którym spędzamy sporo czasu, w tym w pośpiechu. Warto więc zadbać o to, aby meble znajdujące się w łazience nie tylko tworzyły przytulny i miły klimat, ale żeby były również funkcjonalne. Dobrym rozwiązaniem jest słupek łazienkowy Elita, a wraz z nim cała gama produktów z tej kategorii, która jest dostępna w naszym sklepie internetowym. Dlaczego warto zainwestować w to rozwiązanie? Wybrać słupek łazienkowy z koszem Elita, słupek łazienkowy wiszący Elita czy słupek łazienkowy narożny Elita? Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem, co znacznie ułatwi Państwu dokonanie wyboru.

Proponowane przez nas słupki do łazienki Elita to praktyczne rozwiązanie, które zaraz obok funkcjonalności posiada szereg innym zalet. Długi mebel, jakim jest szafka łazienkowa słupek Elita, pomieści w sobie wiele podręcznych drobiazgów. Co najważniejsze jest on w całości zabezpieczony przed działaniem szkodliwych czynników, jakie powstają na skutek panującej w łazience wilgoci czy wysokiej temperatury. Dla mniejszych łazienek, gdzie zamontowana jest prysznic bez brodzika, zaleca się montaż wiszących słupków. W ten sposób można uniknąć zalania mebla lub uszkodzenia.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór stylowych słupków łazienkowych, które podwyższą walor estetyczny całej łazienki. W zależności od stylistyki panującej w salonie kąpielowym decydujmy się na odpowiedni dobór mebli. Posiadamy propozycje mebli nowoczesnych i klasycznych, które dzięki swej prostocie odnajdą się w każdej łazience. Nasi Klienci chętnie wybierają modele białe z serii Amigo i Barcelona oraz antracytowe z serii Futuris. Niemniej jednak to słupek łazienkowy biały połysk Elita jest najbardziej uniwersalnym wyborem, przez co częściej sięgają po nie osoby, stawiające na prostotę i klasyczny styl.

Elita AMIGO słupek łazienkowy stojący

Elita AMIGO słupek łazienkowy stojący

 • Kolor: Biały połysk
 • Styl: Klasyczny
 • Szerokość: 299 mm
 • Wysokość: 1820 mm
 • Długość / Głębokość: 291 mm

 

Słupek 60 cm Elita KWADRO

Słupek 60 cm Elita KWADRO

 • Kolor: Biały
 • Styl: Nowoczesny
 • Szerokość: 600 mm
 • Wysokość: 1600 mm
 • Długość / Głębokość: 396 mm

Elita FUTURIS Słupek 40 cm

Elita FUTURIS Słupek 40 cm

 • Kolor: Biały
 • Styl: Nowoczesny
 • Szerokość: 400 mm
 • Wysokość: 1400 mm
 • Długość / Głębokość: 352 mm
słupki Elita

Stojące i wiszące słupki Elita

W ofercie posiadamy zarówno modele stojące, jak i wiszące z kolekcji Elita. Wszystkie słupki łazienkowe Elita, są dostępne również u nas, co świadczy o bogactwie oferty naszego sklepu internetowego. Do jakich łazienek więc nadają się te rodzaje szafek? Słupki łazienkowe stojące Elita to idealny wybór do większych pomieszczeń. To tradycyjne modele, stojące na delikatnych nóżkach, pomagające jednocześnie stworzyć przyjemny klimat w łazience. Zaletą stojących wersji jest możliwość ich przestawiania w dowolne miejsce.

Z kolei modele wiszące pozwolą uwolnić posadzkę, a co za tym idzie, uproszczą sprzątanie. Mając dostęp do całej podłogi, łatwo będzie ją wyczyścić, nawet gdy zachlapiemy ją podczas kąpieli. Przed montażem tego typu mebli, nie należy zapominać o sprawdzeniu, z czego są zbudowane ściany, do których będzie montowany słupek. Pozwoli to wybrać odpowiedni uchwyt montujący, kołki lub kotwy.

W naszej ofercie słupki z koszem na pranie!

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, posiadamy szeroki wybór mebli łazienkowych w tym słupki do łazienki Elita, które charakteryzują się wysoką trwałością i niezawodną jakością. Wśród bogactwa wzorów i kolorów, mamy także w ofercie słupki do łazienki z koszem Elita. To praktyczne rozwiązanie, które w sprytny sposób oszczędza miejsce. Funkcjonalność tego rozwiązania zachwyca prostotą, a jednocześnie wielu z nas nie wyobraża sobie już rozdzielności funkcji szafki z koszem na bieliznę.

W zależności od tego, jaką ilością miejsca dysponujemy, możemy wybierać pomiędzy różnymi szerokościami mebla. Tym samym wyróżniamy słupek łazienkowy 30 cm Elita, słupek łazienkowy 40 cm Elita, słupek łazienkowy 50 cm Elita. W seriach pochodzących od tego producenta często zdarzają się warianty stojące i wiszące tej samej serii. Dzięki temu z łatwością można tworzyć modułowe kompozycje, które pozwolą zaaranżować łazienkę idealnie dopasowaną do naszych potrzeb.

Dzięki temu wybierając słupki do łazienki z koszem Elita, mamy pewność, że będą pasowały do całości wnętrza, tworząc unikalny charakter.

słupki łazienkowe Elita