Stylowe słupki łazienkowe Koło

Na funkcjonalność łazienki wpływają przede wszystkim meble, które się w niej znajdują. Chcąc więc urządzić pomieszczenie, z którego korzystanie będzie wygodne i komfortowe, należy wybrać meble, które będą praktyczne. Jednak dla większości z nas duże znaczenie ma także ich wygląd.

Dlatego właśnie warto skorzystać z oferty naszego sklepu. Posiadamy szereg ciekawych i funkcjonalnych mebli łazienkowych, w tym słupki do łazienki Koło, które są niezbędnym elementem w każdej łazience. Posiadamy słupki do łazienki z koszem Koło, a także warianty wiszące i narożne. Co najważniejsze wszystkie propozycje są stylistycznie zgodne z obowiązującymi trendami.

W to, że łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w całym mieszkaniu, nie wątpi nikt. To, że powinna być ona przytulna i komfortowa w użytkowaniu, wie każdy. Wszystkie słupki łazienkowe Castorama Koło są dostępne w naszym sklepie internetowym. Dzięki temu mają Państwo szeroki wybór produktów w niskiej cenie. Łazienka to miejsce, które można zaaranżować w dwojaki sposób:

 • nawiązując do starej stylistyki,
 • tworząc całkowicie nowy odrębny styl.

Bez względu na to, w którym kierunku pójdziemy, szafka łazienkowa słupek Koło może okazać się praktycznym rozwiązaniem. Jej uniwersalność polega na ponadczasowej stylistyce, która dopasuje się do każdego wnętrza. Mnogość dostępnych wzorów i kolorów, odzwierciedla potrzeby każdego użytkownika, a co za tym idzie, potrafi sprostać jego oczekiwaniom. Odpowiednio balansując światłem, można stworzyć efekt ciepłego, przyjemnego wnętrza, dzięki czemu wykonywanie wszystkich czynności w łazience, będzie o wiele przyjemniejsze, niż dotychczas.

Szafka boczna Koło NOVA PRO

Szafka boczna Koło NOVA PRO

 • Kolor: Lava mat
 • Styl: Nowoczesny
 • Szerokość: 330 mm
 • Wysokość: 866 mm
 • Długość / Głębokość: 280 mm

 

Szafka boczna 65 cm Koło NOVA PRO

 • Kolor: Lava mat
 • Styl: Nowoczesny
 • Szerokość: 330 mm
 • Wysokość: 653 mm
 • Długość / Głębokość: 280 mm

Koło TRAFFIC słupek łazienkowy

Koło TRAFFIC słupek łazienkowy

 • Kolor: Biały połysk
 • Styl: Nowoczesny
 • Szerokość: 360 mm
 • Wysokość: 1800 mm
 • Długość / Głębokość: 295 mm
słupki koło

Sprawdź, białe i czarne słupki Koło

Biel kojarzy się z czystością i higieną. Dzięki temu zyskała na dużej popularności, jako kolor dominujący w łazience. Większości z nas aranżacje łazienek kojarzą się właśnie z tym kolorem. Niemniej jednak zaraz po bieli coraz bardziej popularny staje się kolor czarny, jako ten, który dominuje w tej przestrzeni.

W związku z tym, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, powstały meble łazienkowe, w skład których wchodzi między innymi słupek łazienkowy biały połysk Koło oraz jego alternatywna wersja w kolorze głębokiej czerni, która tworzy idealną nowoczesną przestrzeń. W naszym sklepie internetowym posiadamy w tych kolorach słupek łazienkowy 30 cm Koło, który jest smukłym reprezentantem tej kategorii. Do większych przestrzeni proponujemy słupek łazienkowy 50 cm Koło, który ze względu na swoją szerokość, pomieści więcej szpargałów i akcesoriów.

Niemniej jednak to słupek łazienkowy z koszem Koło jest uznany za jeden z najbardziej praktycznych rozwiązań, które wpływają bezpośrednio na oszczędność miejsca. Kosz na bieliznę ukryty w szafce to komfortowe rozwiązanie, które zjednało sobie wielu sympatyków. Tego rodzaju słupek łazienkowy Koło posiada także walor estetyczny, ponieważ ukrywa wszystko to, czego zazwyczaj nie chcemy przechowywać na zewnątrz i tak zwanym widoku.

Opinie o meblach łazienkowych Koło

Pewnie wielu z Was zastanawia się zapewne jakie są opinie o meblach Koło. To, od czego powinniśmy zacząć to fakt, że Koło jest firmą z długim doświadczeniem w branży meblarskiej. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroka gama produktów pochodzących od tego producenta. Każdy mebel, w tym słupek łazienkowy wiszący Koło, jak i słupek łazienkowy narożny Koło to produkt, który całkowicie spełnia oczekiwania szerokiego grona odbiorców. Skąd mamy taką pewność?

Opinie i informacje zwrotne, które dostajemy od naszych zadowolonych Klientów, są potwierdzeniem tego, że nasza współpraca z producentem Koło ma sens. To najwyższej jakości produkty meblarskie, które charakteryzują się nie tylko dobrą jakością, ale i ciekawym wzornictwem. Ponadto zastosowane technologie oraz systemy sprzyjają wygodnemu korzystaniu z szuflad i półek. Nie warto zwlekać! Warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu, a już na pewno warto przeczytać opinie, aby utwierdzić się w przekonaniu, że Koło to dobry wybór!

słupki łazienkowe Koło