Stylowe słupki łazienkowe Roca

Roca to producent mebli łazienkowych, które zyskały popularność na całym świecie. W początkowej fazie rozwoju firmy, producent obsługiwał lokalny rynek. Wraz z rozwojem firmy, meble zaczęły zyskiwać coraz większe uznanie. Dzisiaj produkty Roca są rozpoznawalne na całym świecie, a spotkać je można nie tylko w mieszkaniach, ale i w obiektach użyteczności publicznej. Dostarczając kompleksowe rozwiązania do łazienek, w ofercie firmy Roca można znaleźć także ceramikę. Niemniej jednak skupiając się na meblach, warto zwrócić uwagę na słupki do łazienki Roca, które są niezbędnym elementem w każdej dobrze i funkcjonalnie urządzonej łazience.

Każdy konsument, któremu zależy na tym, aby utrzymać spójny charakter wnętrza, znajdzie w ofercie producenta wszystko, co jest potrzebne do urządzenia łazienki. W naszym sklepie internetowym oferujemy z kolei bogatą ofertę produktów meblarskich, w tym stylowe słupki do łazienki z koszem Roca, które są obecnie hitem wnętrzarskim. Ich popularność wynika z funkcjonalności, która pozwala zaaranżować przestrzeń w taki sposób, aby całkowicie zmaksymalizować powierzchnię użytkową. Marka ta stawia przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania, które mobilizują ją do wprowadzania udogodnień. W ofercie naszego sklepu uwzględniliśmy różnorodne kolekcje mebli, które zapewniają praktyczne rozwiązania dla każdego użytkownika.

Naturalne i solidne materiały, z jakich został wykonany każdy słupek łazienkowy Roca, wydłużają żywotność mebli. Aby być na bieżąco z propozycjami producenta, sami poszerzamy swoją wiedzę, aby zespół naszych specjalistów mógł Państwu pomóc dobrać produkt idealnie dopasowany do potrzeb. Gorąco zachęcamy, aby zapoznać się ze wszystkimi pozycjami w kategorii słupków Roca, ponieważ to praktyczna szafka łazienkowa słupek Roca, która sprawdzi się w każdej łazience.

Słupek łazienkowy Roca VICTORIA BASIC

Słupek łazienkowy Roca VICTORIA BASIC

 • Typ: Szafka wisząca
 • Kolor: Cedr
 • Szerokość: 300 mm
 • Wysokość: 1500 mm
 • Długość / Głębokość: 236 mm

 

Roca DEBBA słupek łazienkowy

Roca DEBBA słupek łazienkowy

 • Typ: Szafka wisząca
 • Kolor: Biały połysk
 • Szerokość: 346 mm
 • Wysokość: 1500 mm
 • Długość / Głębokość: 250 mm

Słupek łazienkowy Roca INSPIRA

Słupek łazienkowy Roca INSPIRA

 • Typ: Słupek łazienkowy
 • Kolor: Dąb / ciemne szkło
 • Styl: Nowoczesny
 • Szerokość: 400 mm
 • Wysokość: 1600 mm
słupki Roca

Słupki do łazienki 20 i 30 cm Roca w promocyjnych cenach!

W ofercie posiadamy różne warianty. Podobnie, jak słupki łazienkowe Castorama Roca, tak samo u nas, mamy szeroki wybór. Moglibyśmy nawet pokusić się o stwierdzenie, że nasze internetowe stany magazynowe są bogatsze i bardziej obfitujące w różne wersje kolorystyczne i wymiarowe. Dla węższych martwych miejsc, które chcieliby Państwo wypełnić ciekawym meblem, proponujemy słupek łazienkowy 20 cm Roca i słupek łazienkowy 30 cm Roca.

Aktualnie te dwie pozycje znajdują się w promocyjnej cenie, co jeszcze bardziej zachęca do zakupu. Na szczególną uwagę zasługuje kolekcja Inspira w ciekawej kolorystyce dębu, który łączy się z elementami szkła. W skład całej kolekcji wchodzą różne modele, które można łączyć w jednej stylistyce lub montować oddzielnie, w zależności od potrzeb.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, producent postawił na innowacyjne systemy Push-to-open, które sprawiają, że jeden dotyk otwiera szafkę. Dzięki temu można było wyeliminować uchwyty, co tylko zwiększa atrakcyjność szafek. Na poprawę jakości użytkowania wpływa również system cichego domyku. Natomiast wysokiej jakości płyty, zwiększają żywotność mebli.

Narożne słupki łazienkowe Roca

Ciekawą funkcjonalność reprezentuje słupek łazienkowy narożny Roca. Dzięki odpowiedniemu montażowi w rogu pomieszczenia oszczędzamy znaczną część przestrzeni, co w finale wpływa na walor estetyczny łazienki. Jest to szczególnie ważne w mniejszych łazienkach, gdzie każdy centymetr jest na wagę przysłowiowego złota. W opcji tej dostępny jest słupek łazienkowy wiszący Roca, który pozwala zaaranżować górną przestrzeń pomieszczenia. Dzięki temu sprzątanie będzie o wiele prostsze niż dotychczas.

Odsłaniając podłogę, sami sobie ułatwiamy zachowanie czystości i higieny. W ofercie naszego sklepu znajduje się bardzo wiele pozycji, w tym różnych kolorystyk. Niemniej jednak najbardziej uniwersalnym meblem jest słupek łazienkowy biały połysk Roca, który jest i będzie zawsze ponadczasowym rozwiązaniem, które będzie cieszyło się największym uznaniem wśród kupujących. Zapraszamy do naszego sklepu na zakupy.

słupki łazienkowe Roca