Stylowe szafki pod umywalkę Deftrans

Deftrans to polski producent mebli z wieloletnim doświadczeniem, który wyposaża łazienki Polaków w najlepszej jakości szafki pod umywalkę. Tworząc niepowtarzalne i ponadczasowe wzory, zyskał miano jednego z najlepszych dostawców mebli łazienkowych. Dbając o potrzeby naszych Klientów, posiadamy szeroki wybór produktów Deftrans. Decydując się na ich zakup, zyskają Państwo nie tylko na ciekawej aranżacji, ale i na komforcie użytkowania.

Stylowe szafki pod umywalkę Deftrans!

Wybór szafki pod umywalkę nie jest prostym wyzwaniem, a dostępność różnorodnych wariantów jest spora. Czym więc kierować się przy zakupie oraz na co zwrócić uwagę? Najważniejsza kwestia to podjęcie decyzji o tym, czy ma to być szafka pod umywalkę stojącą Deftrans czy szafka pod umywalkę wisząca Deftrans. Zarówno ta pierwsza, jak i druga posiada szereg zalet. Stojąca to klasyczny wariant, który idealnie sprawdzi się w każdym stylu.

Szafka pod umywalkę Deftrans jest chętnie wykorzystywanym modelem w tradycyjnych projektach. Niemniej jednak stojący wariant sprawdza się najlepiej na większych przestrzeniach. Z kolei szafka pod umywalkę retro Deftrans doda uroku zarówno mniejszej, jak i większej łazience.  Stojące szafki pod umywalkę Deftrans to modele stojące na ziemi lub na nóżkach. Te drugie są praktyczniejsze i wygodniejsze w utrzymaniu czystości, ale szafki stojące bezpośrednio na ziemi nie mają wcale mniejszego zainteresowania.

Inny system montażu reprezentują szafki podumywalkowe wiszące Deftrans, które z łatwością można zamontować na dowolnej dla siebie wysokości. Ciekawą propozycją jest seria COMO, której szeroki wybór pozwala wyposażyć spersonalizowaną przestrzeń. Szafka łazienkowa pod umywalkę Deftrans idealnie integruje się z każdą stylistyką.

Defra FONTE szafka podumywalkowa 80 cm

Defra FONTE szafka podumywalkowa 80 cm

 • Kolor: Biały połysk
 • Styl: Nowoczesny
 • Szerokość: 790 mm
 • Wysokość: 500 mm
 • Długość / Głębokość: 458 mm

Defra GRANADA szafka podumywalkowa 80 cm

Defra GRANADA szafka podumywalkowa 80 cm

 • Kolor: Biały połysk
 • Styl: Nowoczesny
 • Szerokość: 799 mm
 • Wysokość: 475 mm
 • Długość / Głębokość: 398 mm

Szafka pod umywalkę Defra FONTE

 • Kolor: Czarny mat
 • Styl: Nowoczesny
 • Szerokość: 790 mm
 • Wysokość: 500 mm
 • Długość / Głębokość: 460 mm
szafki Deftrans

Szafki pod umywalkę 60 i 90 cm w promocyjnych cenach!

Cechy, które wyróżniają szafki pod umywalkę nablatową Deftrans od pozostałych dostępnych na rynku propozycji, przemawiają za jej zakupem. Jeśli jednak potrzebujemy czegoś więcej niż tylko zapewnienia, że są one wysokiej jakości, sprawdźmy opinie w Internecie. Jeśli to niewystarczający argument, skorzystajmy z promocji dostępnej w naszym sklepie internetowym.

Czy może być więcej argumentów przemawiających za tym, że szafka pod umywalkę 60 Deftrans to zakup doskonały? Już teraz, tylko u nas promocyjne ceny na wszystkie szafki pod umywalkę o szerokości 60 i 90 cm. Bogactwo wzorów i kolorów dostępnych w naszych kolekcjach, to gwarancja dokonania idealnego wyboru. W sklepie naszym dostępna jest szafka pod umywalkę czarna Deftrans, szafka podumywalkowa Deftrans w kolorze szarego dębu lub truflowego buku. Dla tych, którzy wolą wybierać stonowane meble, proponujemy wszystkie serie w kolorze ponadczasowej bieli. Bez względu na to, jaki kolor będzie przeważać w łazience, będzie ona posiadała meble najwyższej jakości. Meble, które tworzy producent, to meble pokryte specjalnym laminatem, który chroni je przed warunkami panującymi w łazience. Już teraz są one dostępne w cenie dla każdego.

Wysoka jakość wykończenia szafek Deftrans!

Producent charakteryzuje się niezwykłą starannością wykończenia produktów. Każda szafka pod umywalkę z blatem Deftrans to starannie wykonany mebel, który posłuży wiele lat. Trwałość mebli zawdzięcza się użyciu najwyższej jakości materiałów do ich produkcji. Bez względu czy jest produkowana szafka pod umywalkę 50 Deftrans, szafka pod umywalkę 80 Deftrans, czy szafka pod umywalkę 120 Deftrans - każda z nich jest zaprojektowana tak, aby ułatwić nam codzienne korzystanie z łazienki.

System odpowiedzialny za cichy domyk oraz pełen wysuw szuflad sprawiają, że użytkowanie ich jest bardzo wygodne i proste. Kategoria szafek podumywalkowych jest bardzo rozbudowana. W ofercie posiadamy wiele modeli o opływowych kształtach, które idealnie nadają się do montażu w każdej łazience. Zapraszamy serdecznie na strony naszego sklepu internetowego, gdzie znajduje się cały asortyment najwyższej jakości. Deftrans to najlepszy wybór do Twojej łazienki!

szafki pod umywalkę Deftrans