Zwiększ funkcjonalność łazienki, dzięki szafkom wiszącym!

W łazience spędzamy codziennie sporo czasu. Wielu ekspertów twierdzi, że czas ten będzie się jeszcze wydłużał. Ponieważ od współczesnego wnętrza oczekujemy znacznie więcej niż kilkanaście, a nawet i kilka lat temu. Łazienka jest dziś bowiem miejscem, w którym nie tylko się myjemy, pierzemy, ale także i chcemy się zrelaksować odprężyć. Z tych względów każdy element łazienkowej przestrzeni jest istotny. Ma być on przede wszystkim funkcjonalny, ale i pasujący do charakteru, klimatu wnętrza. Jednymi z ważniejszych produktów, które w każdej łazience powinny się znaleźć są meble. Dziś przyjrzymy się bliżej szafkom wiszącym Oristo, które uchodzą za jedne z lepszych na rynku.

funkcjonalne meble łazienkowe

Szafki wiszące Oristo – trwałe i designerskie!

Marząc o łazienkowym wnętrzu, które jest estetyczne z całą pewnością nie mamy przed oczyma pomieszczenia, w którym na widoku znajdują się kosmetyki, środki higieniczne czy niepotrzebne ręczniki. Z tego względu meble łazienkowe są tak istotne podczas aranżacji pomieszczenia. Pełnią one niezwykle ważną rolę, mianowcie pozwalają na uporządkowanie całego wnętrza. Nie zawsze szafka podumywalkowa wystarczy. O ile tylko jest w łazience miejsce, warto jest pokusić się o montaż szafek wiszących, które są pojemne, a jednocześnie nie zajmują zbyt dużo miejsca. Nie ograniczają pomieszczenia i mogą zostać zamontowane np. nad pralką lub w innym miejscu, które w inny sposób nie zostałoby wykorzystane.

Jednymi z lepszych, jakie znajdują się na rynku, są meble łazienkowe Oristo. To właśnie one uznawane są za wytrzymałe, trwałe a do tego ciekawe wizualnie. Meble Oristo zostały wykonane z materiałów, dzięki którym sprawdzą się idealnie w specyficznych warunkach, jakie panują w łazienkach. Odporne są na działanie wilgoci i wahania temperatur. Poza tym, dzięki gładkiej powierzchni są bezproblemowe w utrzymaniu czystości. W ofercie renomowanego producenta Oristo znajduje się szereg serii, które ze względu na swój design, pasują do wnętrz nowoczesnych, klasycznych czy retro.

Postaw na szafki wiszące!

Wiele osobom wydaje się, że w małych, blokowych łazienkach nie zmieści się zbyt dużo rzeczy. Z tego właśnie względu oprócz szafki pod umywalkę, warto jest postawić na model wiszący, który to pozwoli zapanować nad łazienkowym chaosem. W tego typu szafkach mogą znaleźć się ręczniki, czy inne elementy, które są niezbędne. Te marki Oristo pomimo kompaktowych rozmiarów są pojemne w środku. Z tego właśnie względu są tak cenione przez klientów indywidualnych, jak i projektantów wnętrz.

W ofercie producenta dostępne są szafki wiszące, które otwierane są do góry, jak i takie które mają drzwiczki. Poszczególne modele różnią się nie tylko rodzajem drzwiczek, czy kolorystyką, ale także i designem. Te, które otwierane są do góry, często montowane są nad miską WC wiszącą. W ten sposób można wykorzystać każdy wolny centymetr łazienkowej przestrzeni. Do tego pomieszczenie, w jakim się znajdzie nie traci nic ze swojej estetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *